Наказ управління освіти і науки ЖОДА №85 від 12.03.2020 року

Дата: 20 березня 2020 о 12:35, Оновлено 9 листопада 2021 о 09:53

НАКАЗ

12.03.2020                                                                                                     №85

Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти усіх типів та форм власності

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від II березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території У країни коронавірусу COVID- 19», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня 2020 року № 2), листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 та з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та в закладі післядипломної педагогічної освіти»

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити з 12 березня по 3 квітня 2020 року освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно- технічної), фахової передвищої освіти області незалежно від типів та форм власності та КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради у зв'язку з карантином.
  2. Заборонити проведення масових заходів у закладах освіти до завершення карантину.
  3. Керівникам місцевих органів управління освітою, закладів освіти обласної комунальної власності, закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради.
    1. Розробити заходи для забезпечення виконання навчальних програм та проведення навчальних занять з використанням різних форм навчання.

До 13.03.2020

1. Організувати навчання учнів і студентів з використанням можливостей освітніх інтернет-ресурсів та технологій дистанційного навчання, індивідуальних консультацій, консультацій в телефонному та online режимах.

До 03.04.2020

1. Розробити заходи щодо переведення працівників закладів освіти на роботу в дистанційному режимі га на виконання інших видів робіт (організаційно- педагогічна. методична, наукова, технічна тощо) з оплатою праці відповідно до вимог статті 113 Кодексу законів про працю України, пункту 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної праці працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102.

До 13.03.2020

1. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог та проведення профілактичних заходів для попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. і гострих респіраторних інфекцій.

До 03.04.2020

1. Проводити серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти та батьківської громадськості інформаційно-просвітницьку роботу з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. гострих респіраторних інфекцій та невідкладних дій у випадку виявлення ознак захворювання.

Постійно

1. Передбачити в гуртожитках закладів освіти приміщення для ізоляції учнів (студентів) із симптомами захворювання на ГРВІ.

До 13.03.2020:

1. Запровадити в гуртожитках закладів освіти належний санітарно-гігієнічний режим, проводити відповідні дезінфекційні заходи в місцях цілодобового перебування учнів та студентів.

До 03.04.2020

1. Забезпечити інформування (понеділок, середа, п'ятниця, до 12.00 год) управління освіти і науки про вжиті заходи та ситуацію в закладах і установах освіти за формою встановленого зразка (додаток 1).

до 03.04.2020.

4. Керівникам закладів освіти обласної комунальної власності забезпечити цілодобове чергування працівників у закладах освіти, особливу увагу звернути на створення належних санітарно-гігієнічних умов для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у закладах освіти цілодобово та обмежити їх відвідування.

До 03.04.2020

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ольга ЛИПОВКЦЬКА

Надпись: Ольга ЛИПОВКЦЬКА