Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 18 чоловік

Новини

Історія Школи Сьогодні в нашій школі ювілей, Сьогодні в рідній школі просто свято І день відкритих для сердець дверей, Бо вихованців в школі в нас багато. На початку XX століття окремі ентузіасти, що вміли писати й читати стали збирати в своїх оселях дітлахів, що хотіли навчатися «грамоти» і навчали їх. Так утворилися «перші школи» в с. Більковцях. У них спершу навчалися хлопчики, а вже потім, з 1910 року – троє дівчаток теж стали навчатися. 1914р – в селі відкрито офіційно першу школу, яка знаходиться в приміщенні старенької хати в центрі села. А далі школа розростатись почала, Хоча підлога зовсім трухла тут була І зовсім кепська дисципліна, Та учні вчитись намагались на відмінно. 1931 р – постановою ЦК ВКП(б), ЦВК і РНК було запропоновано по всій країні обов’язкове 4-х річне навчання. В школі стали вчитися всі діти села віком 8-11 років. Кількість учнів по Більковецькій початковій школі зросла до 150. 1932 р Більковецька початкова школа переростає у прогресивну, вводиться 5 клас. Перший директор семирічної коли – Петро Андрійович Фурман. І учні уміли не тільки вчитись, А гарно і дружно разом веселитись, Історія з менших у нас починалась, Тому й перше слово завжди надавалось. А потім школа більш доросла стала, З країною росла, цвіла, зростала. Школа стрімко розвивалась. Класи стали паралельними, кількість учнів – 370. 16 липня 1941 року село окупували фашисти. 1 вересня навчання не розпочалося, а більше 200 чоловік молоді віком від 16 до 20 років вивезено на роботи в Німеччину. 28 грудня 1943 року – село було визволено від фашистів, а вже в січні 1944 року – розпочалося навчання. Школу очолив Кузьменко Д. В. У 1949 р. – було розпочато будівництво нової школи, оскільки зростала кількість учнів. Будівництво велося за рахунок коштів місцевого господарства і силами жителів села, вчителів, старшокласників. 1 вересня 1955 року відкрила двері новозбудована Більковецька середня школа. ЇЇ директором призначено Жеребчука Віктора Костянтиновича. З 1976 року по 1981 рік – школу очолює Шуневич Світлана Олексіївна, випускниця школи, працювала вожатою, вчителем російської мови та літератури. З 1981 по 2004 – керує школою Бойчук Любов Олександрівна, вчитель фізики. 2004 – 2009 директормм школи стає Мельниченко Тетяна Василівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури та економіки. 29 вересня 2009 року директором призначено Криворучка Сергія Павловича. У 1989 році також було розпочато будівництво нової школи, але в 1994 році будівництво припинено. Нас сьогодні школа не будується. Забудьте про те, що ви вже дорослі, Просимо щиро – заходьте у гості Забудьте проте, що ви тати та мами, Танцюйте, співайте разом із нами. Україно, моя, як тебе не любити, Не співати без тебе, без тебе не жити. Хай доля до вас завжди посміхнеться, Коли ви до шкільної стежини вернетесь.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"
Волейбол - один з найпопулярніших і доступних масових видів спорту. Для того щоб пограти в волейбол не потрібні великі фінансові витрати і серйозна фізична підготовка. М'яч, підходящий майданчик і кілька людей, охочих пограти - це все що потрібно для того, щоб весело і з користю для здоров'я провести час.
Здобувачі освіти Більковецького ліцею з усією серйозністю віднеслися до цього виду спорту та показали непогані результати. Діти з великим завзяттям та шаленою жагою до перемоги готуються до наступного етапу змагань.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" Черліденг — це комбінація акробатики, гімнастики та танцю, яка виконується під час спортивних змагань для підтримки команд та розваги глядачів.Не стали осторонь і здобувачі освіти Більковецького ліцею Коростишівської міської ради та взяли активну участь у цьому виді спорту. Запалили своїм драйвом та гарним настроєм.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"
Людям, які хочуть зміцнити своє здоров'я корисними тренуваннями слід звернути увагу на баскетбол. Проста на перший погляд гра з м'ячем здатна надовго привернути увагу багатьох глядачів і самих спортсменів. Наші учні показали спритність і витривалість у змаганні.Перемогу здобула найкраща команда.Всі залишилися задоволені і приємно втомлені.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" Спортивне орієнтування є одним із засобів фізичної та інтелектуальної підготовки.Він вимагає одночасно прояву низки рухових та психофізіологічних якостей.Під час руху по задній незнайомій місцевості(біг по пересічній місцевості чи пересування на лижах взимку) спортсмен змушений обирати оптимальний шлях за допомогою мапи і компаса.Так і здобувачі освіти Більковецького ліцею також спробували себе у цьому виді спорту. Активно і цікаво пройшло тренування зі спортивного орієнтування.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" Спортивне орієнтування є одним із засобів фізичної та інтелектуальної підготовки.Він вимагає одночасно прояву низки рухових та психофізіологічних якостей.Під час руху по задній незнайомій місцевості(біг по пересічній місцевості чи пересування на лижах взимку) спортсмен змушений обирати оптимальний шлях за допомогою мапи і компаса.Так і здобувачі освіти Більковецького ліцею також спробували себе у цьому виді спорту. Активно і цікаво пройшло тренування зі спортивного орієнтування.

Сьогодні,22 січня у Більковецькому ліцеї пройшов усний журнал до Дня Соборності України під назвою "І обнялися береги одного,вічного народу".Діти та педагоги мали змогу перегорнути сторінки історії нашої держави та зазирнути у ті події,коли відбулася ця знаменна дата Акту Злуки УНР і ЗУНР.

20 листопада Всесвітній день дитини. У Більковецькому ліцеї пройшла година спілкування "Права та обов'язки дитини. Поняття гідності." Усмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце.

27 листопада 2023 о 09:53 | Криворучко С. П. | немає коментарів

Сьогодні в нашому ліцеї пройшов відкритий виховний захід з нагоди десятої річниці Революції Гідності, одна з найважливіших подій сучасної української історії, що навчила наше покоління боротися та фактично утвердила Україну як європейську державу.
Стійкість та мужність українців, які відстояли десять років тому та боронять нині свою країну, свою гідність та свободу, вразили
Європу та світ.
Сьогодні ми дякуємо усім гідним та вільним!
Усім, хто зі щитом та на щиті, для кого найважливішими цінностями були, є і будуть гідність та свобода!
Слава Героям України!

27 листопада 2023 о 09:52 | Криворучко С. П. | немає коментарів

Вже стало доброю традицією в Україні у другу неділю травня відзначати День матері. Мама - найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає першим крокам, першим словам та іншим навичкам. Вона наше довідкове бюро і швидка допомога, скринька добрих порад. Це людина, яка ніколи не зрадить, завжди вибачить та зрозуміє. Напередодні цього дня в 4 класі було проведено літературну годину на тему,, Мати - берегиня роду ''.

Пройшов рік боротьби українського народу проти ворога, а Україна і надалі продовжує відстоювати свою незалежність. Українці незламні! Про це свідчить і життєвий шлях Лесі Українки. Її життя є історією успіху людини, яка змогла попри несприятливі обставини стати однією із центральних постатей української культури. Учениця 4 класу Клименчук Олександра декламує вірш до Дня народження Лесі Українки,, Конвалія''.

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

16 лютого у 1 класі проведено виховну роботу "День Єднання", де здобувачі освіти долучилися до акції "Заспівай Гімн України" о 10 годині, розфарбовували малюнки "Мир на планеті Земля - спить спокійно дітвора"; вирізали долоньки " Єднаймося заради миру!"; долучилися до розгортання Державного Прапора України; переглядали відеоролики про нашу державу.
«Україна –єдина! Україна – це ми!» під такою назвою була створена
книжкова виставка в медіатеці Більковецького ліцею. З учнями 4 класу було проведено бесіду «Що для мене Україна» та огляд літератури.
В Україні 16 лютого став Днем єднання. Здобувачі освіти 2 класу долучилися до патріотичного заходу "Україна- миролюбива держава", де діти виготовили синьо- жовті стрічки, показавши світу свою єдність; провели вікторину " У єдності наша сила", створили ланцюжок єднання, приєдналися до цікавого телемарафону
Здобувачі освіти 3 класу:
Ми - за мир! Ми - за дружбу! Ми - за єдність! Наші "долоньки миру" нехай назавжди припинять війну...
У мирі й дружбі хочем світ весь поєднати!
Щоб в Україні вже закінчилась війна!
Щоб ворог зрозумів, що нас не подолати!
Одна щаслива доля й Україна в нас одна!
Сплетімо руки ми у дружнім міцнім колі
Єднаймо наші душі і серця,
І помисли хай будуть в нас єдині!
Бо наша Єдність - це мета Творця,
Бо наша Єдність - захист України!
Учні 4класу долучилися до відзначення Дня Єднання України. Діти виконали Гімн України, переглянули відео презентацію ,, 16 лютого - День Єднання України'', виготовили долоньки миру, долучилися до загальної акції ліцею ,,Хочу жити в мирній країні'', отримали листівки-розфарбовки ,,Мир на планеті Земля-спить спокійно дітвора''

Виховна година до Дня Соборності України:

«Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг!»
Поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України. Пригадати ст. 20 Конституції України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну. Виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики. Викликати інтерес до вивчення історії України

З нагоди відзначення Дня Соборності України в рамках 6 класу пройшли змагання «З Україною в серці!» Учні шукали відповіді на запитання з історії, пригадали народні звичаї та традиції українського народу. На карті України позначили області й написали побажання!!! Емблемою змагання було синьо - жовте сердечко, що символізувало назву заходу!!!

Із метою формування національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у 7 класі пройшла виховна година «Схід-Захід разом!». Діти переглянули документальні фільми «День в історії.», «Злука. День Соборності України», згадали сторінки історії цієї значущої події, підготували й представили повідомлення, виконували вправи для кращого розуміння поняття "соборність".