Офіційне найменування:
Телефон:
(04130)74290 (Приймальня)
Bilckovci@ukr.net

Вітаємо з початком навчального року!

Нехай цей навчальний рік відкриває перед молоддю нові горизонти

пізнання себе і світу, вчителів надихне

успіхами вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей!

Ми раді бачити тут усіх тих, кого цікавить освіта,

школа і проблеми, пов'язані
з цим, і хто уболіває за тих, хто сьогодні тільки

вчиться тому, як жити завтра.

Тут ви знайдете багато корисної та цікавої інформації та зможете ознайомитися з життям нашого закладу.

Ми відкриті для спілкування та взаємодії, готові

до діалогу з усіма, кому не байдуже,

яким буде наш завтрашній день.

Щира подяка батькам, які є рівноправними учасниками освітнього процесу. Разом ми вирішуємо багато проблем.
Ми сподіваємося, що знайомство із сайтом залишить позитивне враження і допоможе комусь отримати відповідь на важливе питання, комусь підібрати потрібну інформацію,

а для когось просто стане надійним компасом

в різноманітному житті нашого навчального закладу.

Сподіваємося, що Ви станете

нашими постійними відвідувачами.

Ми працюємо для Вас!

Не можна людину навчити на все життя, її треба навчити вчитися все життя. Велич учителя – це результат великої праці його як учня.

Хазарат Інайят Хан

Увага!! Увага!! Увага!!

До уваги  батьків майбутніх першокласників!
Відповідно до розпорядження комітету Коростишівської міської ради Житомирської області та наказу відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради № 130 від 27.04.2021 року «Про початок приймання заяв про зарахування дітей до 1 класу 2021-2022 н.р.», з метою  впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти  «Нова українська школа», забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти, дотримання  механізму зарахування дітей до закладів освіти   для  здобуття  початкової освіти за денною формою навчання визначити  28 квітня 2021року датою початку приймання заяв про зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік та  01 червня 2021 року  останнім днем подачі документів.
Документи подавати в сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису.

Перелік документів, необхідних для зарахування дитини в 1-й клас:
    Копія свідоцтва про народження дитини.
•    Заява до вступу в 1-й клас, написана особисто одним із батьків.
•    Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації
  № 086-1/о.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"
Волейбол - один з найпопулярніших і доступних масових видів спорту. Для того щоб пограти в волейбол не потрібні великі фінансові витрати і серйозна фізична підготовка. М'яч, підходящий майданчик і кілька людей, охочих пограти - це все що потрібно для того, щоб весело і з користю для здоров'я провести час.
Здобувачі освіти Більковецького ліцею з усією серйозністю віднеслися до цього виду спорту та показали непогані результати. Діти з великим завзяттям та шаленою жагою до перемоги готуються до наступного етапу змагань.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" Черліденг — це комбінація акробатики, гімнастики та танцю, яка виконується під час спортивних змагань для підтримки команд та розваги глядачів.Не стали осторонь і здобувачі освіти Більковецького ліцею Коростишівської міської ради та взяли активну участь у цьому виді спорту. Запалили своїм драйвом та гарним настроєм.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"
Людям, які хочуть зміцнити своє здоров'я корисними тренуваннями слід звернути увагу на баскетбол. Проста на перший погляд гра з м'ячем здатна надовго привернути увагу багатьох глядачів і самих спортсменів. Наші учні показали спритність і витривалість у змаганні.Перемогу здобула найкраща команда.Всі залишилися задоволені і приємно втомлені.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" Спортивне орієнтування є одним із засобів фізичної та інтелектуальної підготовки.Він вимагає одночасно прояву низки рухових та психофізіологічних якостей.Під час руху по задній незнайомій місцевості(біг по пересічній місцевості чи пересування на лижах взимку) спортсмен змушений обирати оптимальний шлях за допомогою мапи і компаса.Так і здобувачі освіти Більковецького ліцею також спробували себе у цьому виді спорту. Активно і цікаво пройшло тренування зі спортивного орієнтування.

Сьогодні,22 січня у Більковецькому ліцеї пройшов усний журнал до Дня Соборності України під назвою "І обнялися береги одного,вічного народу".Діти та педагоги мали змогу перегорнути сторінки історії нашої держави та зазирнути у ті події,коли відбулася ця знаменна дата Акту Злуки УНР і ЗУНР.

20 листопада Всесвітній день дитини. У Більковецькому ліцеї пройшла година спілкування "Права та обов'язки дитини. Поняття гідності." Усмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце.

27 листопада 2023 о 09:53 | Криворучко С. П. | немає коментарів

Сьогодні в нашому ліцеї пройшов відкритий виховний захід з нагоди десятої річниці Революції Гідності, одна з найважливіших подій сучасної української історії, що навчила наше покоління боротися та фактично утвердила Україну як європейську державу.
Стійкість та мужність українців, які відстояли десять років тому та боронять нині свою країну, свою гідність та свободу, вразили
Європу та світ.
Сьогодні ми дякуємо усім гідним та вільним!
Усім, хто зі щитом та на щиті, для кого найважливішими цінностями були, є і будуть гідність та свобода!
Слава Героям України!

27 листопада 2023 о 09:52 | Криворучко С. П. | немає коментарів